Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Wt.,17.12
Osowa PKP00:14
Osowa PKP (n/ż)00:14
Konkordii (n/ż)00:15
Biwakowa (n/ż)00:16
Niedziałkowskiego (n/ż)00:17
Barniewicka (n/ż)00:19
Nowa (n/ż)00:20
Sopocka (n/ż)00:21
Osowa Obwodnica (n/ż)00:23
Rynarzewo (n/ż)
 
00:26
0 min.
 
Cystersów (n/ż)00:282 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa (n/ż)00:304 min.
 
Oliwa PKP (n/ż)00:337 min.
 
Beniowskiego (n/ż)00:348 min.
 
Bora Komorowskiego (n/ż)00:359 min.
 
Kołobrzeska (n/ż)00:3711 min.
 
Startowa (n/ż)00:3913 min.
 
Bajana (n/ż)00:4115 min.
 
Legionów (n/ż)00:4216 min.
 
Kościuszki (n/ż)00:4418 min.
 
Mickiewicza (n/ż)00:4519 min.
 
Wyspiańskiego (n/ż)00:4721 min.
 
Uniwersytet Medyczny (n/ż)00:4923 min.
 
Brama Oliwska (n/ż)00:5024 min.
 
Dworzec Główny01:0034 min.
 
Brama Wyżynna01:0236 min.
 
Toruńska (n/ż)01:0438 min.
 
Elmet (n/ż)01:0539 min.
 
Zremb (n/ż)01:0640 min.
 
Sandomierska (n/ż)01:0741 min.
 
Ptasia (n/ż)01:0842 min.
 
Małomiejska (n/ż)01:0943 min.
 
Platynowa (n/ż)01:1044 min.
 
Krzemowa (n/ż)01:1145 min.
 
Uranowa (n/ż)01:1246 min.
 
Orunia Górna (n/ż)01:1347 min.
 
Platynowa (n/ż)01:1448 min.
 
Łódzka (n/ż)01:1549 min.
 
Niepołomicka (n/ż)01:1650 min.
 
Wieżycka (n/ż)01:1751 min.
 
Porębskiego (n/ż)01:1852 min.
 
Zakoniczyn (n/ż)01:1953 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)01:2357 min.
 
Elfów (n/ż)01:2458 min.
 
Jaworzniaków01:2559 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy