Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Jasień PKM12:48
Jasieńska12:50
Staw Wróbla12:51
Zacna12:53
Wołkowyska12:54
Migowo12:55
Budapesztańska12:56
Warneńska12:58
Piecewska13:00
Kurpińskiego13:02
Otwarta13:03
Wagnera13:05
Cygańska Góra13:06
Focha (n/ż)13:07
Płowce
 
13:08
0 min.
 
Centrum Hevelianum13:091 min.
 
Urząd Miejski13:113 min.
 
Hucisko13:135 min.
 
Dworzec Główny13:157 min.
 
Łagiewniki13:179 min.
 
Rybaki Górne13:1810 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej13:1911 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy