Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jasień PKM16:47
Jasieńska16:49
Staw Wróbla16:50
Zacna16:52
Wołkowyska16:53
Migowo16:54
Budapesztańska16:55
Warneńska16:57
Piecewska16:59
Kurpińskiego17:02
Otwarta17:03
Wagnera17:05
Cygańska Góra17:06
Focha (n/ż)17:07
Płowce
 
17:08
0 min.
 
Centrum Hevelianum17:091 min.
 
Urząd Miejski17:113 min.
 
Hucisko17:135 min.
 
Dworzec Główny17:157 min.
 
Łagiewniki17:179 min.
 
Rybaki Górne17:1810 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej17:1911 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy