Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jasień PKM19:58
Jasieńska20:00
Staw Wróbla20:01
Zacna20:03
Wołkowyska20:04
Migowo20:05
Budapesztańska20:06
Warneńska20:07
Piecewska20:08
Kurpińskiego20:10
Otwarta20:11
Wagnera20:13
Cygańska Góra20:14
Focha (n/ż)20:15
Płowce
 
20:16
0 min.
 
Centrum Hevelianum20:171 min.
 
Urząd Miejski20:193 min.
 
Hucisko20:204 min.
 
Dworzec Główny20:226 min.
 
Łagiewniki20:248 min.
 
Rybaki Górne20:259 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej20:2610 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy