Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   T9   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   

Dni powszednie
Olszynka - Szkoła13:48
Sierpowa13:49
Bratki13:50
Stokrotki13:51
Miedza (n/ż)13:52
Zagony (n/ż)13:53
Olszyńska13:54
Mostowa13:55
Brama Nizinna13:57
Muzeum Narodowe13:59
Toruńska14:00
Brama Wyżynna14:02
Dworzec Główny14:04
Dębinki14:08
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:10
Smoluchowskiego14:11
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:12
Szpital Zakaźny14:14
Jarowa14:16
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:17
Cygańska Góra14:20
Wagnera14:22
Otwarta14:23
Kurpińskiego14:24
Piecewska14:27
Warneńska14:28
Kolumba14:29
Brętowo PKM14:30
Dolne Młyny (n/ż)
 
14:32
Potokowa - Matemblewska (n/ż)– 14:33
Karskiego– 14:34
Matemblewo– 14:36