Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Olszynka - Szkoła14:27
Sierpowa14:28
Bratki14:29
Stokrotki14:30
Miedza (n/ż)14:31
Zagony (n/ż)14:32
Olszyńska14:33
Mostowa14:34
Brama Nizinna
 
14:36
0 min.
 
Muzeum Narodowe14:382 min.
 
Toruńska14:393 min.
 
Brama Wyżynna14:415 min.
 
Dworzec Główny14:437 min.
 
Dębinki14:4711 min.
 
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:4913 min.
 
Smoluchowskiego14:5014 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:5115 min.
 
Szpital Zakaźny14:5317 min.
 
Jarowa14:5519 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:5620 min.
 
Cygańska Góra14:5923 min.
 
Wagnera15:0125 min.
 
Otwarta15:0226 min.
 
Kurpińskiego15:0327 min.
 
Piecewska15:0630 min.
 
Warneńska15:0731 min.
 
Kolumba15:0832 min.
 
Brętowo PKM15:0933 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)15:1135 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)15:1236 min.
 
Karskiego15:1337 min.
 
Matemblewo15:1539 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy