Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Wrzeszcz PKP06:39
Galeria Bałtycka06:42
Chrzanowskiego06:44
Reymonta06:45
Mjr Hubala06:46
Norblina06:48
Meczet06:49
Szpital Marynarki Wojennej06:50
Jasia i Małgosi06:51
Bażyńskiego06:52
Przymorze SKM06:55
Krynicka06:57
Kołobrzeska06:59
Opolska07:00
Olsztyńska07:01
Meissnera07:02
Leszczyńskich
 
07:04
0 min.
 
Zaspa - Szpital07:051 min.
 
Czarny Dwór07:073 min.
 
al. Płażyńskiego07:095 min.
 
Nowa Gdańska (n/ż)07:128 min.
 
Klonowicza07:1511 min.
 
Kościuszki07:1713 min.
 
Chrobrego (n/ż)07:1915 min.
 
Legionów07:2117 min.
 
Nad Stawem07:2319 min.
 
Wrzeszcz PKP07:2420 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy