Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Wrzeszcz PKP18:46
Galeria Bałtycka18:49
Chrzanowskiego18:51
Reymonta18:52
Mjr Hubala18:53
Norblina18:55
Meczet18:56
Szpital Marynarki Wojennej18:57
Jasia i Małgosi18:59
Bażyńskiego19:00
Przymorze SKM19:03
Krynicka19:05
Kołobrzeska19:07
Opolska19:08
Olsztyńska19:09
Meissnera19:10
Leszczyńskich
 
19:12
0 min.
 
Zaspa - Szpital19:131 min.
 
Czarny Dwór19:153 min.
 
al. Płażyńskiego19:175 min.
 
Nowa Gdańska (n/ż)19:208 min.
 
Klonowicza19:2311 min.
 
Kościuszki19:2513 min.
 
Chrobrego (n/ż)19:2715 min.
 
Legionów19:2917 min.
 
Nad Stawem19:3119 min.
 
Wrzeszcz PKP19:3220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy