Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Orunia Górna04:42
Platynowa04:44
Łostowice Świętokrzyska04:46
Świętokrzyska (n/ż)04:48
Płocka04:49
Przemyska04:50
Wilanowska04:51
Cmentarz Łostowicki04:53
Emaus04:55
Piekarnicza
 
04:57
0 min.
 
Piecewska04:592 min.
 
Dobrowolskiego05:003 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:014 min.
 
Falista (n/ż)05:025 min.
 
Na Wzgórzu05:036 min.
 
Sobótki05:047 min.
 
Grunwaldzka05:069 min.
 
Wrzeszcz PKP05:0811 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy