Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna17:06
Platynowa17:08
Łostowice Świętokrzyska17:10
Świętokrzyska (n/ż)17:12
Płocka17:13
Przemyska17:14
Wilanowska17:15
Cmentarz Łostowicki17:18
Emaus17:21
Piekarnicza
 
17:24
0 min.
 
Piecewska17:273 min.
 
Dobrowolskiego17:284 min.
 
Strzelnica (n/ż)17:295 min.
 
Falista (n/ż)17:306 min.
 
Na Wzgórzu17:317 min.
 
Sobótki17:328 min.
 
Grunwaldzka17:3511 min.
 
Wrzeszcz PKP17:3713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy