Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Orunia Górna06:20
Platynowa06:22
Łostowice Świętokrzyska06:24
Świętokrzyska (n/ż)06:26
Płocka06:27
Przemyska06:28
Wilanowska06:29
Cmentarz Łostowicki06:31
Emaus06:33
Piekarnicza
 
06:35
0 min.
 
Piecewska06:383 min.
 
Dobrowolskiego06:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:405 min.
 
Falista (n/ż)06:416 min.
 
Na Wzgórzu06:427 min.
 
Sobótki06:438 min.
 
Grunwaldzka06:4611 min.
 
Wrzeszcz PKP06:4813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy