Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna07:17
Platynowa07:19
Łostowice Świętokrzyska07:21
Świętokrzyska (n/ż)07:23
Płocka07:24
Przemyska07:25
Wilanowska07:26
Cmentarz Łostowicki07:30
Emaus07:33
Piekarnicza
 
07:36
0 min.
 
Piecewska07:393 min.
 
Dobrowolskiego07:404 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:415 min.
 
Falista (n/ż)07:426 min.
 
Na Wzgórzu07:437 min.
 
Sobótki07:448 min.
 
Grunwaldzka07:4610 min.
 
Wrzeszcz PKP07:4913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy