Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Orunia Górna10:46
Platynowa10:48
Łostowice Świętokrzyska10:50
Świętokrzyska (n/ż)10:52
Płocka10:53
Przemyska10:54
Wilanowska10:55
Cmentarz Łostowicki10:58
Emaus11:01
Piekarnicza
 
11:04
0 min.
 
Piecewska11:073 min.
 
Dobrowolskiego11:084 min.
 
Strzelnica (n/ż)11:095 min.
 
Falista (n/ż)11:106 min.
 
Na Wzgórzu11:117 min.
 
Sobótki11:128 min.
 
Grunwaldzka11:1511 min.
 
Wrzeszcz PKP11:1713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy