Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Orunia Górna13:06
Platynowa13:08
Łostowice Świętokrzyska13:10
Świętokrzyska (n/ż)13:12
Płocka13:13
Przemyska13:14
Wilanowska13:15
Cmentarz Łostowicki13:18
Emaus13:21
Piekarnicza
 
13:24
0 min.
 
Piecewska13:273 min.
 
Dobrowolskiego13:284 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:295 min.
 
Falista (n/ż)13:306 min.
 
Na Wzgórzu13:317 min.
 
Sobótki13:328 min.
 
Grunwaldzka13:3511 min.
 
Wrzeszcz PKP13:3713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy