Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Orunia Górna13:46
Platynowa13:48
Łostowice Świętokrzyska13:50
Świętokrzyska (n/ż)13:52
Płocka13:53
Przemyska13:54
Wilanowska13:55
Cmentarz Łostowicki13:58
Emaus14:01
Piekarnicza
 
14:04
0 min.
 
Piecewska14:073 min.
 
Dobrowolskiego14:084 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:095 min.
 
Falista (n/ż)14:106 min.
 
Na Wzgórzu14:117 min.
 
Sobótki14:128 min.
 
Grunwaldzka14:1511 min.
 
Wrzeszcz PKP14:1713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy