Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Orunia Górna07:45
Platynowa07:47
Łostowice Świętokrzyska07:49
Świętokrzyska (n/ż)07:51
Płocka07:52
Przemyska07:53
Wilanowska07:54
Cmentarz Łostowicki07:58
Emaus08:01
Piekarnicza
 
08:04
0 min.
 
Piecewska08:073 min.
 
Dobrowolskiego08:084 min.
 
Strzelnica (n/ż)08:095 min.
 
Falista (n/ż)08:106 min.
 
Na Wzgórzu08:117 min.
 
Sobótki08:128 min.
 
Grunwaldzka08:1410 min.
 
Wrzeszcz PKP08:1612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy