Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna05:38
Platynowa05:40
Łostowice Świętokrzyska05:42
Świętokrzyska (n/ż)05:44
Płocka05:45
Przemyska05:46
Wilanowska05:47
Cmentarz Łostowicki05:49
Emaus05:51
Piekarnicza
 
05:53
0 min.
 
Piecewska05:552 min.
 
Dobrowolskiego05:563 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:574 min.
 
Falista (n/ż)05:585 min.
 
Na Wzgórzu05:596 min.
 
Sobótki06:007 min.
 
Grunwaldzka06:029 min.
 
Wrzeszcz PKP06:0411 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy