Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Orunia Górna18:55
Platynowa18:57
Łostowice Świętokrzyska18:59
Świętokrzyska (n/ż)19:01
Płocka19:02
Przemyska19:03
Wilanowska19:04
Cmentarz Łostowicki19:07
Emaus19:10
Piekarnicza
 
19:13
0 min.
 
Piecewska19:163 min.
 
Dobrowolskiego19:174 min.
 
Strzelnica (n/ż)19:185 min.
 
Falista (n/ż)19:196 min.
 
Na Wzgórzu19:207 min.
 
Sobótki19:218 min.
 
Grunwaldzka19:2310 min.
 
Wrzeszcz PKP19:2512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy