Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Orunia Górna07:06
Platynowa07:08
Łostowice Świętokrzyska07:10
Świętokrzyska (n/ż)07:12
Płocka07:13
Przemyska07:14
Wilanowska07:15
Cmentarz Łostowicki07:18
Emaus07:21
Piekarnicza
 
07:24
0 min.
 
Piecewska07:273 min.
 
Dobrowolskiego07:284 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:295 min.
 
Falista (n/ż)07:306 min.
 
Na Wzgórzu07:317 min.
 
Sobótki07:328 min.
 
Grunwaldzka07:3511 min.
 
Wrzeszcz PKP07:3713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy