Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Wrzeszcz PKP04:53
Jaśkowa Dolina04:56
Sobótki04:57
Na Wzgórzu04:58
Falista (n/ż)04:59
Strzelnica (n/ż)05:00
Dobrowolskiego05:02
Piecewska05:03
Belgradzka (n/ż)05:04
Piekarnicza05:05
Nowolipie (n/ż)05:06
Emaus
 
05:07
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:092 min.
 
Wilanowska05:114 min.
 
Przemyska05:125 min.
 
Płocka05:136 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:158 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)05:169 min.
 
Platynowa05:1710 min.
 
Krzemowa05:1811 min.
 
Uranowa05:1912 min.
 
Orunia Górna05:2013 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy