Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Wrzeszcz PKP09:56
Jaśkowa Dolina09:59
Sobótki10:00
Na Wzgórzu10:01
Falista (n/ż)10:02
Strzelnica (n/ż)10:03
Dobrowolskiego10:05
Piecewska10:06
Belgradzka (n/ż)10:07
Piekarnicza10:08
Nowolipie (n/ż)10:09
Emaus
 
10:10
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:133 min.
 
Wilanowska10:155 min.
 
Przemyska10:166 min.
 
Płocka10:177 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:199 min.
 
Świętokrzyska (n/ż)10:2111 min.
 
Platynowa10:2313 min.
 
Krzemowa10:2414 min.
 
Uranowa10:2515 min.
 
Orunia Górna10:2616 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy