Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Osowa PKP19:35
Osowa PKP19:35
Konkordii (n/ż)19:36
Zeusa (n/ż)19:37
Koziorożca19:39
Marsa19:41
Jednorożca19:42
Sopocka19:43
Wysoka Galaktyczna
 
19:45
0 min.
 
Sopocka19:472 min.
 
Osowa - Obwodnica19:494 min.
 
Rynarzewo (n/ż)19:527 min.
 
Cystersów19:5611 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa19:5914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy