Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista05:32
Chełm Witosa05:33
Cieszyńskiego05:35
Wilanowska05:37
Cmentarz Łostowicki05:39
Emaus05:41
Piekarnicza05:43
Warneńska05:46
Kolumba05:48
Brętowo PKM05:49
Ogrodowa (n/ż)05:50
Potokowa
 
05:52
0 min.
 
Trawki (n/ż)05:531 min.
 
Srebrzysko05:542 min.
 
Zabytkowa05:553 min.
 
Galeria Bałtycka05:586 min.
 
Skarżyńskiego06:008 min.
 
Zaspa SKM06:019 min.
 
Hynka06:0311 min.
 
Kołobrzeska06:0513 min.
 
Bora Komorowskiego06:0614 min.
 
Czerwony Dwór06:0715 min.
 
Piastowska06:0816 min.
 
Pomorska06:1018 min.
 
Jelitkowo06:1220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy