Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista07:32
Chełm Witosa07:34
Cieszyńskiego07:36
Wilanowska07:38
Cmentarz Łostowicki07:40
Emaus07:42
Piekarnicza07:44
Warneńska07:47
Kolumba07:49
Brętowo PKM07:50
Ogrodowa (n/ż)07:51
Potokowa
 
07:53
0 min.
 
Trawki (n/ż)07:541 min.
 
Srebrzysko07:552 min.
 
Zabytkowa07:563 min.
 
Galeria Bałtycka07:596 min.
 
Skarżyńskiego08:018 min.
 
Zaspa SKM08:029 min.
 
Hynka08:0411 min.
 
Kołobrzeska08:0613 min.
 
Bora Komorowskiego08:0714 min.
 
Czerwony Dwór08:0815 min.
 
Piastowska08:0916 min.
 
Pomorska08:1118 min.
 
Jelitkowo08:1320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy