Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista08:02
Chełm Witosa08:04
Cieszyńskiego08:06
Wilanowska08:08
Cmentarz Łostowicki08:10
Emaus08:12
Piekarnicza08:14
Warneńska08:17
Kolumba08:19
Brętowo PKM08:20
Ogrodowa (n/ż)08:21
Potokowa
 
08:23
0 min.
 
Trawki (n/ż)08:241 min.
 
Srebrzysko08:252 min.
 
Zabytkowa08:263 min.
 
Galeria Bałtycka08:296 min.
 
Skarżyńskiego08:318 min.
 
Zaspa SKM08:329 min.
 
Hynka08:3411 min.
 
Kołobrzeska08:3613 min.
 
Bora Komorowskiego08:3714 min.
 
Czerwony Dwór08:3815 min.
 
Piastowska08:3916 min.
 
Pomorska08:4118 min.
 
Jelitkowo08:4320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy