Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista09:32
Chełm Witosa09:34
Cieszyńskiego09:36
Wilanowska09:38
Cmentarz Łostowicki09:40
Emaus09:42
Piekarnicza09:44
Warneńska09:47
Kolumba09:49
Brętowo PKM09:50
Ogrodowa (n/ż)09:51
Potokowa
 
09:53
0 min.
 
Trawki (n/ż)09:541 min.
 
Srebrzysko09:552 min.
 
Zabytkowa09:563 min.
 
Galeria Bałtycka09:596 min.
 
Skarżyńskiego10:018 min.
 
Zaspa SKM10:029 min.
 
Hynka10:0411 min.
 
Kołobrzeska10:0613 min.
 
Bora Komorowskiego10:0714 min.
 
Czerwony Dwór10:0815 min.
 
Piastowska10:0916 min.
 
Pomorska10:1118 min.
 
Jelitkowo10:1320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy