Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista11:06
Chełm Witosa11:08
Cieszyńskiego11:10
Wilanowska11:12
Cmentarz Łostowicki11:14
Emaus11:16
Piekarnicza11:18
Warneńska11:21
Kolumba11:23
Brętowo PKM11:24
Ogrodowa (n/ż)11:25
Potokowa
 
11:27
0 min.
 
Trawki (n/ż)11:281 min.
 
Srebrzysko11:292 min.
 
Zabytkowa11:303 min.
 
Galeria Bałtycka11:336 min.
 
Skarżyńskiego11:358 min.
 
Zaspa SKM11:369 min.
 
Hynka11:3811 min.
 
Kołobrzeska11:4013 min.
 
Bora Komorowskiego11:4114 min.
 
Czerwony Dwór11:4215 min.
 
Piastowska11:4417 min.
 
Pomorska11:4619 min.
 
Jelitkowo11:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy