Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Cienista17:06
Chełm Witosa17:08
Cieszyńskiego17:10
Wilanowska17:12
Cmentarz Łostowicki17:14
Emaus17:16
Piekarnicza17:18
Warneńska17:21
Kolumba17:23
Brętowo PKM17:24
Ogrodowa (n/ż)17:25
Potokowa
 
17:27
0 min.
 
Trawki (n/ż)17:281 min.
 
Srebrzysko17:292 min.
 
Zabytkowa17:303 min.
 
Galeria Bałtycka17:336 min.
 
Skarżyńskiego17:358 min.
 
Zaspa SKM17:369 min.
 
Hynka17:3811 min.
 
Kołobrzeska17:4013 min.
 
Bora Komorowskiego17:4114 min.
 
Czerwony Dwór17:4215 min.
 
Piastowska17:4417 min.
 
Pomorska17:4619 min.
 
Jelitkowo17:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy