Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Cienista19:07
Chełm Witosa19:09
Cieszyńskiego19:11
Wilanowska19:13
Cmentarz Łostowicki19:15
Emaus19:17
Piekarnicza19:19
Warneńska19:22
Kolumba19:24
Brętowo PKM19:25
Ogrodowa (n/ż)19:26
Potokowa
 
19:28
0 min.
 
Trawki (n/ż)19:291 min.
 
Srebrzysko19:302 min.
 
Zabytkowa19:313 min.
 
Galeria Bałtycka19:346 min.
 
Skarżyńskiego19:368 min.
 
Zaspa SKM19:379 min.
 
Hynka19:3911 min.
 
Kołobrzeska19:4113 min.
 
Bora Komorowskiego19:4214 min.
 
Czerwony Dwór19:4315 min.
 
Piastowska19:4416 min.
 
Pomorska19:4618 min.
 
Jelitkowo19:4820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy