Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista21:32
Chełm Witosa21:34
Cieszyńskiego21:36
Wilanowska21:38
Cmentarz Łostowicki21:40
Emaus21:42
Piekarnicza21:44
Warneńska21:47
Kolumba21:49
Brętowo PKM21:50
Ogrodowa (n/ż)21:51
Potokowa
 
21:53
0 min.
 
Trawki (n/ż)21:541 min.
 
Srebrzysko21:552 min.
 
Zabytkowa21:563 min.
 
Galeria Bałtycka21:596 min.
 
Skarżyńskiego22:018 min.
 
Zaspa SKM22:029 min.
 
Hynka22:0411 min.
 
Kołobrzeska22:0613 min.
 
Bora Komorowskiego22:0714 min.
 
Czerwony Dwór22:0815 min.
 
Piastowska22:0916 min.
 
Pomorska22:1118 min.
 
Jelitkowo22:1320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy