Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista21:57
Chełm Witosa21:59
Cieszyńskiego22:01
Wilanowska22:03
Cmentarz Łostowicki22:04
Emaus22:06
Piekarnicza22:08
Warneńska22:11
Kolumba22:13
Brętowo PKM22:14
Ogrodowa (n/ż)22:15
Potokowa
 
22:17
0 min.
 
Trawki (n/ż)22:181 min.
 
Srebrzysko22:192 min.
 
Zabytkowa22:203 min.
 
Galeria Bałtycka22:236 min.
 
Skarżyńskiego22:258 min.
 
Zaspa SKM22:269 min.
 
Hynka22:2811 min.
 
Kołobrzeska22:3013 min.
 
Bora Komorowskiego22:3114 min.
 
Czerwony Dwór22:3215 min.
 
Piastowska22:3316 min.
 
Pomorska22:3518 min.
 
Jelitkowo22:3720 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy