Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista22:27
Chełm Witosa22:29
Cieszyńskiego22:31
Wilanowska22:33
Cmentarz Łostowicki22:34
Emaus22:36
Piekarnicza22:38
Warneńska22:41
Kolumba22:43
Brętowo PKM22:44
Ogrodowa (n/ż)22:45
Potokowa
 
22:47
0 min.
 
Trawki (n/ż)22:481 min.
 
Srebrzysko22:492 min.
 
Zabytkowa22:503 min.
 
Galeria Bałtycka22:536 min.
 
Skarżyńskiego22:558 min.
 
Zaspa SKM22:569 min.
 
Hynka22:5811 min.
 
Kołobrzeska23:0013 min.
 
Bora Komorowskiego23:0114 min.
 
Czerwony Dwór23:0215 min.
 
Piastowska23:0316 min.
 
Pomorska23:0518 min.
 
Jelitkowo23:0720 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy