Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista08:08
Chełm Witosa08:10
Cieszyńskiego08:12
Wilanowska08:17
Cmentarz Łostowicki08:19
Emaus08:23
Piekarnicza08:25
Warneńska08:28
Kolumba08:30
Brętowo PKM08:31
Ogrodowa (n/ż)08:32
Potokowa
 
08:35
0 min.
 
Trawki (n/ż)08:372 min.
 
Srebrzysko08:394 min.
 
Zabytkowa08:416 min.
 
Galeria Bałtycka08:4510 min.
 
Skarżyńskiego08:4712 min.
 
Zaspa SKM08:4813 min.
 
Hynka08:5015 min.
 
Kołobrzeska08:5217 min.
 
Bora Komorowskiego08:5318 min.
 
Czerwony Dwór08:5419 min.
 
Piastowska08:5621 min.
 
Pomorska08:5823 min.
 
Jelitkowo09:0025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy