Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista08:57
Chełm Witosa08:59
Cieszyńskiego09:01
Wilanowska09:04
Cmentarz Łostowicki09:05
Emaus09:08
Piekarnicza09:10
Warneńska09:13
Kolumba09:15
Brętowo PKM09:16
Ogrodowa (n/ż)09:17
Potokowa
 
09:20
0 min.
 
Trawki (n/ż)09:211 min.
 
Srebrzysko09:222 min.
 
Zabytkowa09:233 min.
 
Galeria Bałtycka09:277 min.
 
Skarżyńskiego09:299 min.
 
Zaspa SKM09:3010 min.
 
Hynka09:3212 min.
 
Kołobrzeska09:3414 min.
 
Bora Komorowskiego09:3515 min.
 
Czerwony Dwór09:3616 min.
 
Piastowska09:3818 min.
 
Pomorska09:4020 min.
 
Jelitkowo09:4222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy