Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista09:57
Chełm Witosa09:59
Cieszyńskiego10:01
Wilanowska10:04
Cmentarz Łostowicki10:05
Emaus10:08
Piekarnicza10:10
Warneńska10:13
Kolumba10:15
Brętowo PKM10:16
Ogrodowa (n/ż)10:17
Potokowa
 
10:20
0 min.
 
Trawki (n/ż)10:211 min.
 
Srebrzysko10:222 min.
 
Zabytkowa10:233 min.
 
Galeria Bałtycka10:277 min.
 
Skarżyńskiego10:299 min.
 
Zaspa SKM10:3010 min.
 
Hynka10:3212 min.
 
Kołobrzeska10:3414 min.
 
Bora Komorowskiego10:3515 min.
 
Czerwony Dwór10:3616 min.
 
Piastowska10:3818 min.
 
Pomorska10:4020 min.
 
Jelitkowo10:4222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy