Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Cienista10:37
Chełm Witosa10:39
Cieszyńskiego10:41
Wilanowska10:44
Cmentarz Łostowicki10:45
Emaus10:48
Piekarnicza10:50
Warneńska10:53
Kolumba10:55
Brętowo PKM10:56
Ogrodowa (n/ż)10:57
Potokowa
 
11:00
0 min.
 
Trawki (n/ż)11:011 min.
 
Srebrzysko11:022 min.
 
Zabytkowa11:033 min.
 
Galeria Bałtycka11:077 min.
 
Skarżyńskiego11:099 min.
 
Zaspa SKM11:1010 min.
 
Hynka11:1212 min.
 
Kołobrzeska11:1414 min.
 
Bora Komorowskiego11:1515 min.
 
Czerwony Dwór11:1616 min.
 
Piastowska11:1818 min.
 
Pomorska11:2020 min.
 
Jelitkowo11:2222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy