Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista12:17
Chełm Witosa12:19
Cieszyńskiego12:21
Wilanowska12:24
Cmentarz Łostowicki12:25
Emaus12:28
Piekarnicza12:30
Warneńska12:33
Kolumba12:35
Brętowo PKM12:36
Ogrodowa (n/ż)12:37
Potokowa
 
12:40
0 min.
 
Trawki (n/ż)12:411 min.
 
Srebrzysko12:422 min.
 
Zabytkowa12:433 min.
 
Galeria Bałtycka12:477 min.
 
Skarżyńskiego12:499 min.
 
Zaspa SKM12:5010 min.
 
Hynka12:5212 min.
 
Kołobrzeska12:5414 min.
 
Bora Komorowskiego12:5515 min.
 
Czerwony Dwór12:5616 min.
 
Piastowska12:5818 min.
 
Pomorska13:0020 min.
 
Jelitkowo13:0222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy