Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista12:57
Chełm Witosa12:59
Cieszyńskiego13:01
Wilanowska13:04
Cmentarz Łostowicki13:05
Emaus13:08
Piekarnicza13:10
Warneńska13:13
Kolumba13:15
Brętowo PKM13:16
Ogrodowa (n/ż)13:17
Potokowa
 
13:20
0 min.
 
Trawki (n/ż)13:211 min.
 
Srebrzysko13:222 min.
 
Zabytkowa13:233 min.
 
Galeria Bałtycka13:277 min.
 
Skarżyńskiego13:299 min.
 
Zaspa SKM13:3010 min.
 
Hynka13:3212 min.
 
Kołobrzeska13:3414 min.
 
Bora Komorowskiego13:3515 min.
 
Czerwony Dwór13:3616 min.
 
Piastowska13:3818 min.
 
Pomorska13:4020 min.
 
Jelitkowo13:4222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy