Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista13:17
Chełm Witosa13:19
Cieszyńskiego13:21
Wilanowska13:24
Cmentarz Łostowicki13:25
Emaus13:28
Piekarnicza13:30
Warneńska13:33
Kolumba13:35
Brętowo PKM13:36
Ogrodowa (n/ż)13:37
Potokowa
 
13:40
0 min.
 
Trawki (n/ż)13:411 min.
 
Srebrzysko13:422 min.
 
Zabytkowa13:433 min.
 
Galeria Bałtycka13:477 min.
 
Skarżyńskiego13:499 min.
 
Zaspa SKM13:5010 min.
 
Hynka13:5212 min.
 
Kołobrzeska13:5414 min.
 
Bora Komorowskiego13:5515 min.
 
Czerwony Dwór13:5616 min.
 
Piastowska13:5818 min.
 
Pomorska14:0020 min.
 
Jelitkowo14:0222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy