Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Cienista17:37
Chełm Witosa17:39
Cieszyńskiego17:41
Wilanowska17:44
Cmentarz Łostowicki17:45
Emaus17:48
Piekarnicza17:50
Warneńska17:53
Kolumba17:55
Brętowo PKM17:56
Ogrodowa (n/ż)17:57
Potokowa
 
18:00
0 min.
 
Trawki (n/ż)18:011 min.
 
Srebrzysko18:022 min.
 
Zabytkowa18:033 min.
 
Galeria Bałtycka18:077 min.
 
Skarżyńskiego18:099 min.
 
Zaspa SKM18:1010 min.
 
Hynka18:1212 min.
 
Kołobrzeska18:1414 min.
 
Bora Komorowskiego18:1515 min.
 
Czerwony Dwór18:1616 min.
 
Piastowska18:1818 min.
 
Pomorska18:2020 min.
 
Jelitkowo18:2222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy