Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista20:02
Chełm Witosa20:04
Cieszyńskiego20:06
Wilanowska20:09
Cmentarz Łostowicki20:10
Emaus20:12
Piekarnicza20:14
Warneńska20:17
Kolumba20:19
Brętowo PKM20:20
Ogrodowa (n/ż)20:21
Potokowa
 
20:23
0 min.
 
Trawki (n/ż)20:241 min.
 
Srebrzysko20:252 min.
 
Zabytkowa20:263 min.
 
Galeria Bałtycka20:296 min.
 
Skarżyńskiego20:318 min.
 
Zaspa SKM20:329 min.
 
Hynka20:3411 min.
 
Kołobrzeska20:3613 min.
 
Bora Komorowskiego20:3714 min.
 
Czerwony Dwór20:3815 min.
 
Piastowska20:4017 min.
 
Pomorska20:4219 min.
 
Jelitkowo20:4421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy