Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Cienista20:32
Chełm Witosa20:34
Cieszyńskiego20:36
Wilanowska20:39
Cmentarz Łostowicki20:40
Emaus20:42
Piekarnicza20:44
Warneńska20:47
Kolumba20:49
Brętowo PKM20:50
Ogrodowa (n/ż)20:51
Potokowa
 
20:53
0 min.
 
Trawki (n/ż)20:541 min.
 
Srebrzysko20:552 min.
 
Zabytkowa20:563 min.
 
Galeria Bałtycka20:596 min.
 
Skarżyńskiego21:018 min.
 
Zaspa SKM21:029 min.
 
Hynka21:0411 min.
 
Kołobrzeska21:0613 min.
 
Bora Komorowskiego21:0714 min.
 
Czerwony Dwór21:0815 min.
 
Piastowska21:1017 min.
 
Pomorska21:1219 min.
 
Jelitkowo21:1421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy