Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista21:57
Chełm Witosa21:59
Cieszyńskiego22:01
Wilanowska22:04
Cmentarz Łostowicki22:05
Emaus22:07
Piekarnicza22:09
Warneńska22:12
Kolumba22:14
Brętowo PKM22:15
Ogrodowa (n/ż)22:16
Potokowa
 
22:18
0 min.
 
Trawki (n/ż)22:191 min.
 
Srebrzysko22:202 min.
 
Zabytkowa22:213 min.
 
Galeria Bałtycka22:246 min.
 
Skarżyńskiego22:268 min.
 
Zaspa SKM22:279 min.
 
Hynka22:2911 min.
 
Kołobrzeska22:3113 min.
 
Bora Komorowskiego22:3214 min.
 
Czerwony Dwór22:3315 min.
 
Piastowska22:3416 min.
 
Pomorska22:3618 min.
 
Jelitkowo22:3820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy