Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista09:06
Chełm Witosa09:08
Cieszyńskiego09:10
Wilanowska09:12
Cmentarz Łostowicki09:14
Emaus09:16
Piekarnicza09:18
Warneńska09:21
Kolumba09:23
Brętowo PKM09:24
Ogrodowa (n/ż)09:25
Potokowa
 
09:27
0 min.
 
Trawki (n/ż)09:281 min.
 
Srebrzysko09:292 min.
 
Zabytkowa09:303 min.
 
Galeria Bałtycka09:336 min.
 
Skarżyńskiego09:358 min.
 
Zaspa SKM09:369 min.
 
Hynka09:3811 min.
 
Kołobrzeska09:4013 min.
 
Bora Komorowskiego09:4114 min.
 
Czerwony Dwór09:4215 min.
 
Piastowska09:4316 min.
 
Pomorska09:4518 min.
 
Jelitkowo09:4720 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy