Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista09:26
Chełm Witosa09:28
Cieszyńskiego09:30
Wilanowska09:32
Cmentarz Łostowicki09:34
Emaus09:36
Piekarnicza09:38
Warneńska09:41
Kolumba09:43
Brętowo PKM09:44
Ogrodowa (n/ż)09:45
Potokowa
 
09:47
0 min.
 
Trawki (n/ż)09:481 min.
 
Srebrzysko09:492 min.
 
Zabytkowa09:503 min.
 
Galeria Bałtycka09:536 min.
 
Skarżyńskiego09:558 min.
 
Zaspa SKM09:569 min.
 
Hynka09:5811 min.
 
Kołobrzeska10:0013 min.
 
Bora Komorowskiego10:0114 min.
 
Czerwony Dwór10:0215 min.
 
Piastowska10:0316 min.
 
Pomorska10:0518 min.
 
Jelitkowo10:0720 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy