Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista11:26
Chełm Witosa11:28
Cieszyńskiego11:30
Wilanowska11:32
Cmentarz Łostowicki11:34
Emaus11:36
Piekarnicza11:38
Warneńska11:41
Kolumba11:43
Brętowo PKM11:44
Ogrodowa (n/ż)11:45
Potokowa
 
11:47
0 min.
 
Trawki (n/ż)11:481 min.
 
Srebrzysko11:492 min.
 
Zabytkowa11:503 min.
 
Galeria Bałtycka11:536 min.
 
Skarżyńskiego11:558 min.
 
Zaspa SKM11:569 min.
 
Hynka11:5811 min.
 
Kołobrzeska12:0013 min.
 
Bora Komorowskiego12:0114 min.
 
Czerwony Dwór12:0215 min.
 
Piastowska12:0417 min.
 
Pomorska12:0619 min.
 
Jelitkowo12:0821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy