Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista11:46
Chełm Witosa11:48
Cieszyńskiego11:50
Wilanowska11:52
Cmentarz Łostowicki11:54
Emaus11:56
Piekarnicza11:58
Warneńska12:01
Kolumba12:03
Brętowo PKM12:04
Ogrodowa (n/ż)12:05
Potokowa
 
12:07
0 min.
 
Trawki (n/ż)12:081 min.
 
Srebrzysko12:092 min.
 
Zabytkowa12:103 min.
 
Galeria Bałtycka12:136 min.
 
Skarżyńskiego12:158 min.
 
Zaspa SKM12:169 min.
 
Hynka12:1811 min.
 
Kołobrzeska12:2013 min.
 
Bora Komorowskiego12:2114 min.
 
Czerwony Dwór12:2215 min.
 
Piastowska12:2417 min.
 
Pomorska12:2619 min.
 
Jelitkowo12:2821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy