Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista06:26
Chełm Witosa06:28
Cieszyńskiego06:30
Wilanowska06:33
Cmentarz Łostowicki06:35
Emaus06:38
Piekarnicza06:40
Warneńska06:43
Kolumba06:45
Brętowo PKM06:46
Ogrodowa (n/ż)06:47
Potokowa
 
06:50
0 min.
 
Trawki (n/ż)06:511 min.
 
Srebrzysko06:522 min.
 
Zabytkowa06:533 min.
 
Galeria Bałtycka06:577 min.
 
Skarżyńskiego06:599 min.
 
Zaspa SKM07:0010 min.
 
Hynka07:0212 min.
 
Kołobrzeska07:0414 min.
 
Bora Komorowskiego07:0515 min.
 
Czerwony Dwór07:0616 min.
 
Piastowska07:0717 min.
 
Pomorska07:0919 min.
 
Jelitkowo07:1121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy