Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista14:26
Chełm Witosa14:28
Cieszyńskiego14:30
Wilanowska14:32
Cmentarz Łostowicki14:34
Emaus14:36
Piekarnicza14:38
Warneńska14:41
Kolumba14:43
Brętowo PKM14:44
Ogrodowa (n/ż)14:45
Potokowa
 
14:47
0 min.
 
Trawki (n/ż)14:481 min.
 
Srebrzysko14:492 min.
 
Zabytkowa14:503 min.
 
Galeria Bałtycka14:536 min.
 
Skarżyńskiego14:558 min.
 
Zaspa SKM14:569 min.
 
Hynka14:5811 min.
 
Kołobrzeska15:0013 min.
 
Bora Komorowskiego15:0114 min.
 
Czerwony Dwór15:0215 min.
 
Piastowska15:0417 min.
 
Pomorska15:0619 min.
 
Jelitkowo15:0821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy