Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista14:46
Chełm Witosa14:48
Cieszyńskiego14:50
Wilanowska14:52
Cmentarz Łostowicki14:54
Emaus14:56
Piekarnicza14:58
Warneńska15:01
Kolumba15:03
Brętowo PKM15:04
Ogrodowa (n/ż)15:05
Potokowa
 
15:07
0 min.
 
Trawki (n/ż)15:081 min.
 
Srebrzysko15:092 min.
 
Zabytkowa15:103 min.
 
Galeria Bałtycka15:136 min.
 
Skarżyńskiego15:158 min.
 
Zaspa SKM15:169 min.
 
Hynka15:1811 min.
 
Kołobrzeska15:2013 min.
 
Bora Komorowskiego15:2114 min.
 
Czerwony Dwór15:2215 min.
 
Piastowska15:2417 min.
 
Pomorska15:2619 min.
 
Jelitkowo15:2821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy